Pre domácnosť

Pergoly

Pergoly

Terasa je miestom užívania si relaxu či spoločných posedení. Počasie nám vie často znepríjemniť vytúžené chvíle. Ideálnym riešením je pergola, ktorá chráni naše terasy pred všetkými vplyvmi počasia a ..

Prejsť do kategórie
Brány

Brány

Brána a oplotenie je nielen vstupným prvkom vášho domu, je tiež jeho estetickým skrášlením. Zároveň plní aj bezpečnostnú funkciu. Na výber ponúkame rôzne typy a materiálové variácie brán, ako aj bráno..

Prejsť do kategórie
Sklenené systémy

Sklenené systémy

Sklenené systémy opticky otvoria a presvetlia priestor.  Ponúkame ich v rôznych variáciách tak, aby sa hodili do vášho interiéru aj exteriéru či už farebne, alebo štýlovo. Vyberte si z ponuky viacerýc..

Prejsť do kategórie
Zábradlie

Zábradlie

Zábradlie je bezpečnostným prvkom schodísk. Zároveň však dokáže dodať štýl či útulnosť vášmu domu alebo exteriérovému priestoru. Zábradlie vyrábame z rôznych materiálov, vybrať si tak môžete atraktívn..

Prejsť do kategórie
Tieniaca technika

Tieniaca technika

Tieniaca technika je doplnkovým prvkom pre okná, ako aj pre pergoly či prístrešky. Zahŕňa: žalúzie, sieťky proti hmyzu, rolety, markízy a mnoho ďalšej techniky pre váš komfort. Chráni pred prudkými sl..

Prejsť do kategórie

Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu.

predajca: 0917 535 739

tieniacatechnika@metalinox.sk

Showroom – Dohnányho 8, Trnava

Otváracie hodiny: Po-Pi 8:00 - 16:00

     Obedová prestávka: 11:00 - 12:00